HAKKIMIZDA

Mopcons; Uluslararası ticaret, tedarik zinciri yöntemi ve hukuk gibi farklı disiplinlerde bilgi ve tecrübe sahibi, uluslararası şirket ve projelerde yöneticilik yapmış, alanında uzman profesyonellerin bir araya gelerek oluşturdukları yeni nesil bir danışmanlık şirketidir. Bilgi ve tecrübenin getirdiği problem çözme yeteneği ile Mopcons, şirketinizin ihtiyaç ve beklentilerini karşılayıcı olanaklar sağlamaktadır.

Teknolojinin çok hızla ilerlediği, rekabetin aşırı derecede arttığı ve stratejilerin sürekli olarak değiştiği günümüzde, şirketlerin operasyon ve yönetimsel faaliyetlerini çok dinamik ve sağlam hale getirmeleri gerekmektedir. Rekabetçi, kârlı ve sağlam büyüyen, oluşacak risklere karşı etkin önlemler getiren bir şirket olmanıza yardım etmektedir.

Amacımız, firmanızın operasyon ve yönetimsel işlerliğini arttırmak, müşteri memnuniyetini ön planda tutacak yapıları oluşturmak ve size yeni müşteriler kazandırmaktır.

Hedefimiz, başarıyla uygulayacağımız etkin proje ve iş geliştirme modelleriyle işinizi daha verimli ve ekonomik yapmanızı sağlamaktır. Başarımızın kaynağı ise ihtiyaç ve beklentilerinizi doğru anlama ve yorumlamaya bağladır. Sunacağımız çözüm önerilerini, tüm detaylarıyla planlayıp, zaman çizelgeleri ile ortaya koymak suretiyle, bütçeleyip şirketinizin zaman ve para tasarrufu yapmasına yardımcı olmayı amaçlamaktayız.

ABD, İngiltere, Bazı Avrupa ve CIS Ülkelerinde yer alan iş birliklerimiz sayesinde, sizin bu ülkeler ile olan tüm dış ticaret faaliyetlerinizi yönetebilmekteyiz. Böylelikle firmanızın yerel olmaktan çıkarılıp, uluslararası bir oyuncu haline getirilmesine katkı sağlayabilmekteyiz.

Mopcons

Mopcons; Uluslararası ticaret, tedarik zinciri yöntemi ve hukuk gibi farklı disiplinlerde bilgi ve tecrübe sahibi, uluslararası şirket ve projelerde yöneticilik yapmış, alanında uzman profesyonellerin bir araya gelerek oluşturdukları yeni nesil bir danışmanlık şirketidir

İletişim

Maslak Hürriyet Sitesi A Blok , D:9, 34457 Sarıyer/İstanbul
+902129094962
info@mopcons.com

Bizi Takip Edin

Abone Ol

E-postanızı girin, size en son bilgileri ve planları gönderelim.