KURUCUNUN MESAJI

Gençliğimizin verdiği enerjiyi, yılların getirdiği tecrübe ile harmanlayarak işletmelerimizin uluslararası ticaret faaliyetlerini kolaylaştırmak adına kurulduk. Vizyonumuz, kurum kültürümüz ve etik değerlere olan bağlılığımız ile işletmelere katma değerli hizmetler sunuyoruz.

Dürüstlük, güven ve çalışkanlık yolumuzu aydınlatan ve asla vazgeçmeyeceğimiz ilkelerimizdir.

Uluslararası ticaret, üzerinde sürekli değişen engeller olan, uzun ve zorlu bir yoldur. Bu yolu, güç birliği yaparak, önünüze çıkan engelleri zaman ve para kaybı yaşamadan aşarak yürümenizi sağlıyoruz.

Hedefimiz, ihracat koçluğu sayesinde işletmelerimizi Dünya çapında bir marka haline getirmektir. Tedarik acenteliği hizmetimizle de, tedarik ülkesi olarak Türkiye’yi seçmek isteyen iş insanı ve şirketler ile bu markalarımızı bir araya getirmektir.

Çalışmaktan, üretmekten, yatırım yapmaktan korkmayan her işletmemize ve yönünü Türkiye’ye çeviren tüm iş insanları ve şirketlere gücümüzün yettiğince destek olacağımıza söz veriyoruz.

Ömer Dedeoğlu

Mopcons

Mopcons; Uluslararası ticaret, tedarik zinciri yöntemi ve hukuk gibi farklı disiplinlerde bilgi ve tecrübe sahibi, uluslararası şirket ve projelerde yöneticilik yapmış, alanında uzman profesyonellerin bir araya gelerek oluşturdukları yeni nesil bir danışmanlık şirketidir

İletişim

Maslak Hürriyet Sitesi A Blok , D:9, 34457 Sarıyer/İstanbul
+902129094962
info@mopcons.com

Bizi Takip Edin

Abone Ol

E-postanızı girin, size en son bilgileri ve planları gönderelim.