Loading

KURUCUNUN MESAJI

Gençliğimizin verdiği enerjiyi, yılların getirdiği tecrübe ile harmanlayarak işletmelerimizin uluslararası ticaret faaliyetlerini kolaylaştırmak adına kurulduk.
Vizyonumuz, kurum kültürümüz ve etik değerlere olan bağlılığımız ile işletmelere katma değerli hizmetler sunuyoruz.
Dürüstlük, güven ve çalışkanlık yolumuzu aydınlatan ve asla vazgeçmeyeceğimiz ilkelerimizdir.
Uluslararası ticaret, üzerinde sürekli değişen engeller olan, uzun ve zorlu bir yoldur. Bu yolu, güç birliği yaparak, önünüze çıkan engelleri zaman ve para kaybı yaşamadan aşarak yürümenizi sağlıyoruz.
Hedefimiz, uluslararası ticaret danışmanlığı sayesinde işletmelerin ticari faaliyetlerini kolaylaştırmaktır. Ticari temsilci olarak, ticaret ülkesi olarak Türkiye’yi seçen iş insanı ve şirketler ile marka değeri olan önemli üreticilerimizi bir araya getirmektir.
Çalışmaktan, üretmekten, yatırım yapmaktan korkmayan her işletmemize ve yönünü Türkiye’ye çeviren tüm iş insanları ve şirketlere gücümüzün
yettiğince destek ol acağımıza söz veriyoruz.

Ömer Dedeoğlu

Mopcons

Mopcons; Uluslararası ticaret, tedarik zinciri yöntemi ve hukuk gibi farklı disiplinlerde bilgi ve tecrübe sahibi, uluslararası şirket ve projelerde yöneticilik yapmış, alanında uzman profesyonellerin bir araya gelerek oluşturdukları yeni nesil bir danışmanlık şirketidir

İletişim

İçerenköy Mah. Umut Sok. No:10/12 Quick Tower Kat:16 Ataşehir/İstanbul
+90 216 687 29 94
info@mopcons.com

Bizi Takip Edin

Abone Ol

E-postanızı girin, size en son bilgileri ve planları gönderelim.